A A A

Twitter na iOS-a po aktualizacji

25 listopada 2021, 14:00
Użytkownicy aplikacji Twittera na iOS-a nie będą już narzekać na znikające wpisy.
Twitter na iOS-a po aktualizacji

Zostanie na miejscu

Po najnowszej aktualizacji aplikacji Twittera na iOS tweety mają przestać znikać podczas ich przeglądania.

„Teraz gdy wstrzymasz przewijanie osi czasu aby spojrzeć na tweeta, pozostanie on na miejscu!" – poinformowała platforma w specjalnym komunikacie..

Poprawki podobne do tych na iOS wprowadzono w zeszłym tygodniu w przeglądarkowej wersji Twittera. Operator serwisu poinformował też, że znikanie tweetów może nadal występować w trakcie ich dodawania do trwającej rozmowy, ponieważ wpisy będą się przesuwać wzdłuż osi czasu. Ten problem również ma być usunięty w najbliższym czasie.

W mijającym roku Twitter wprowadził wiele zmian na platformie. Było to m.in. podsumowanie artykułów w płatnej subskrypcji Twitter Blue, funkcje Super Follows, Spaces oraz nowy przycisk upraszczający subskrypcję biuletynów.

fot. geralt – Pixabay


Tagi:
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności


Nie zapomnij o haśle!
21 czerwca 2022
Choć mogą się wydawać mało nowoczesne, hasła to nadal nie tylko jeden z najpopularniejszych sposobów zabezpieczania swoich kont, ale także...


Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto