A A A

Ubisoft zapowiada Tom Clancy's Ghost Recon Breakpoint

11 maja 2019, 10:00
Firma Ubisoft ujawniła szczegóły dotyczące jej najnowszej gry z serii Tom Clancy’s Ghost Recon o podtytule Breakpoint. Ta wojskowa gra akcji ukaże się 4 października 2019 roku w polskiej wersji językowej (napisy) na konsolach PlayStation 4, Xbox One i komputerach PC.
Ubisoft zapowiada Tom Clancy's Ghost Recon Breakpoint

Tom Clancy's Ghost Recon Breakpoint to wojskowa strzelanina, która rozgrywa się w zróżnicowanym, wrogim, tajemniczym i otwartym świecie, w którym można grać całkowicie solo lub w trybie współpracy do czterech osób.

Fabuła

Od pewnego czasu z Aurorą nie ma żadnego kontaktu. Ten archipelag malowniczych wysp jest siedzibą Skell Technology, firmy przyszłości, która stawia na rozwój robotyki. Wysłano nas tam wraz z odziałem na misję zwiadowczą, ale śmigłowce zostały zestrzelone: wygląda na to, że zabawki Skell wpadły w niepowołane ręce. Wilki, zabójczy oddział zbuntowanych amerykańskich wojskowych, przejęły kontrolę nad wyspą. Prowadzeni przez twojego byłego towarzysza broni, podpułkownika Cole'a D. Walkera, przeprogramowali drony Skell zmieniając je w maszyny do zabijania. Teraz zamierzają je użyć, niezależnie od możliwych strat.

W rolę głównego przeciwnika gracza wcielił się znany hollywoodzki aktor - Jon Bernthal (m.in. „The Punisher", „The Walking Dead", „Furia" czy „Wilk z Wall Street").

Gracze będą mogli sprawdzić swoje umiejętności przetrwania i adaptować się do różnych miejsc oraz sytuacji na Aurorze. Trudny teren, zmęczenie, czy otrzymywane obrażenia - oto nowe wyzwania, z którymi będą musieli się zmierzyć. Jeśli w trakcie bitwy odniosą obrażenia, koniecznością okaże się odczołganie w bezpieczne miejsce by opatrzyć swoje rany.

Na chętnych czekać będą bogate opcje personalizacji - tak by każdy mógł stworzyć swojego wymarzonego żołnierza. Będzie można z niego korzystać zarówno w trybie fabularnym, jak i wieloosobowym (PvP) - swobodnie przenosząc swój postęp doświadczenia pomiędzy tymi modułami.

Tom Clancy's Ghost Recon Breakpoint otrzyma solidne wsparcie po premierze wraz z udostępnianymi aktualizacjami, nowymi trybami oraz misjami fabularnymi.

Gra Tom Clany's Ghost Recon Breakpoint dostępna będzie w kilku edycjach:

- Standardowej.

- Gold Edition zawierającej także karnet na wszystkie dodatki roku pierwszego.

- Ultimate Edition składającej się z gry, karnetu oraz pakietów dodatkowej, cyfrowej zawartości.

- Wyjątkowej The Wolves Collector Edition zawierającą m.in. z figurkę Cole D. Walkera od Ubi Collectibles.

Ponadto zakup edycji Gold, Ultimate oraz Collector uprawniać będzie do wcześniejszej gry - już od 1 października 2019 roku.


Krzysztof Mocek / Informacja prasowa
krzysztof.mocek@firma.interia.pl
Tagi:
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności


Nie zapomnij o haśle!
21 czerwca 2022
Choć mogą się wydawać mało nowoczesne, hasła to nadal nie tylko jeden z najpopularniejszych sposobów zabezpieczania swoich kont, ale także...


Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto