A A A

Udostępnij treść smartfona i tabletu

11 maja 2014, 13:00
Xenic Smart Multishare USB to niepozorne urządzenie o wielkich możliwościach, które pozwala na bezprzewodowe udostępnianie zdjęć, muzyki, filmów, dokumentów z naszego sprzętu mobilnego do urządzeń wyposażonych w port USB.
Udostępnij treść smartfona i tabletu

Z małego ekranu do urządzeń wyposażonych w port USB

Przypominający pendrive'a Smart Multishare USB marki Xenic tworzy połączenie Wi-Fi i działa z każdym urządzeniem wyposażonym w port USB. Można go podłączyć do telewizora, samochodowego lub domowego systemu audio, komputera, konsoli: Smart Multishare USB udostępni bezprzewodowo wybraną przez nas treść. Możliwa jest również komunikacja w drugą stronę, czyli przeniesienie danych np. z PC na smartfon lub tablet.

Udostępnianie plików bez straty jakości

Multishare udostępnia pliki bez straty jakości, umożliwia wyświetlanie multimediów nawet w Full HD (1920x1080p). Wystarczy podłączyć urządzenie marki Xenic do portu USB np. w swoim tv i ściągnąć dedykowaną aplikację ze sklepu Google Play dla urządzeń z systemem Android lub z App Store dla produktów Apple, aby bez problemu udostępniać wybrane treści: filmy, zdjęcia, muzykę czy inne dokumenty.

Wygodna obsługą dzięki aplikacji

Aplikacja, która służy do obsługi urządzenia jest niezwykle intuicyjna i prosta w obsłudze - dodatkowo umożliwia zarządzanie udostępnianymi plikami poprzez wygodną playlistę. Zapewnia to pełną kontrolę nad materiałami, które chcemy wyświetlić. Kolejnym atutem Multishare jest to, że pozwala na połączenie aż do 20 smartfonów jednocześnie, umożliwiając naprzemienne przesyłanie multimediów.

Transmisja plików z chmury internetowej

Ponadto Smart Multishare USB oferuje możliwość bezprzewodowej transmisji plików umieszczonych w popularnych chmurach i dyskach internetowych, lub wydruk treści zgromadzonych w urządzeniach mobilnych. Pokazywanie zdjęć czy filmów na dużym ekranie rodzinie lub znajomym staje się łatwe, komfortowe, a do tego bez utraty jakości. Za pomocą Multishare można także cieszyć się muzyką na samochodowym systemie audio, lub transmitować dokumenty do projektora multimedialnego.

Wystarczy jedynie dedykowana aplikacja, aby móc cieszyć się multimediami, dokumentami lub muzyką z urządzenia mobilnego na ekranie tv, monitorze komputera, domowym i samochodowym sprzęcie audio, projektorze lub konsoli.

 


Krzysztof Mocek / Informacja prasowa
krzysztof.mocek@firma.interia.pl
Tagi:
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności


Nie zapomnij o haśle!
21 czerwca 2022
Choć mogą się wydawać mało nowoczesne, hasła to nadal nie tylko jeden z najpopularniejszych sposobów zabezpieczania swoich kont, ale także...


Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto