A A A

Ułatwienie w Google Play

14 października 2013, 12:39
Ułatwienie w Google Play

Google poinformowało, że planuje wprowadzić istotną zmianę w sklepie Play. Wraz z jej wdrożeniem, łatwiejsze stanie się wyszukiwanie aplikacji napisanych z myślą o tabletach lub smartfonach.

W sklepie z aplikacjami dla systemu Android wciąż panuje chaos. Użytkownicy często nie wiedzą, które programy powstały z myślą o tabletach, a które napisano pod smartfony.

Jednak już 21 listopada Google ma wprowadzić zmiany, dzięki którym użytkownicy tabletów w pierwszej kolejności zobaczą propozycje programów stworzonych specjalnie na ten typ urządzeń. Analogicznie będzie w przypadku smartfonów.

Pojawią się również dodatkowe oznaczenia w postaci opisu "zaprojektowane dla tabletów" lub "zaprojektowane dla telefonów".

Tagi:
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności


Nie zapomnij o haśle!
21 czerwca 2022
Choć mogą się wydawać mało nowoczesne, hasła to nadal nie tylko jeden z najpopularniejszych sposobów zabezpieczania swoich kont, ale także...


Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto