A A A

Usługa Google Filmy dostępna w Polsce

20 czerwca 2014, 10:20
Google uruchomiło w Polsce kolejną multimedialną usługę - od teraz możemy za pośrednictwem sklepu Google Play wypożyczać lub kupować filmy. Usługa ma jednak swoje wady.
Usługa Google Filmy dostępna w Polsce

Pod koniec maja Google uruchomiło w Polsce sługę Google Muzyka - teraz, wreszcie, przyszła pora na filmy. W zakładce Filmy Google znajdziemy produkcje w wersji SD oraz HD (jakości Full HD brak), które można wypożyczyć lub kupić (czasami dostępna jest tylko jedna opcja).

Wybór nie jest duży, co więcej - niektóre produkcje nie są dostępne w polskiej wersji językowej. Dodatkowo, daną kopię można obejrzeć albo w przeglądarce, albo na urządzeniu, na które pobrano film w sklepie. Minusów jest więcej - chociażby ceny. W niektórych przypadkach płacimy około 55 zł za wersję HD, która na nośniku Blu-ray kosztuje niewiele więcej. Z drugiej strony - nie ma w Polsce sensownej alternatywy dla Filmy Google.

Pytanie zatem, czy polscy internauci, przyzwyczajeni do pobierania filmów poprzez sieci P2P, skorzystają z tej platformy?


Tagi:
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności


Nie zapomnij o haśle!
21 czerwca 2022
Choć mogą się wydawać mało nowoczesne, hasła to nadal nie tylko jeden z najpopularniejszych sposobów zabezpieczania swoich kont, ale także...


Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto