A A A

Ustaw sobie profilowe od Google’a

29 września 2021, 07:00
W Gmailu zrobisz awatar, wybierając grafikę z katalogu nowych ilustracji.
Ustaw sobie profilowe od Google’a

Ukryj się za obrazkiem

Chcąc zachęcić użytkowników do ochrony prywatności, Google wprowadził zestaw ilustracji, które można wykorzystać jako awatar, zamiast wstawiać rzeczywiste zdjęcie w swoim profilu w Gmailu. Tym bardziej że wybrany obraz wyświetla się później w różnych usługach: podczas pisania komentarza, wysyłania e-maila bądź udostępniania lokalizacji.

 

Dostosuj do siebie

Nowe ilustracje wprowadzane przez Google'a to zbiór obrazów, które można dostosować do własnych wyobrażeń i potrzeb, żeby zaprojektować grafikę będącą odzwierciedleniem użytkownika – i ustawić ją jako zdjęcie profilowe. Dopasować można nie tylko kolory, ale też poszczególne elementy obrazka.

Google pracuje nad udostępnieniem katalogu nowych ilustracji także na systemy iOS i przeglądarki internetowe. Chce również poszerzać kolekcję obrazów. Więcej informacji można znaleźć tutaj.

fot. Google


Tagi:
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności


Nie zapomnij o haśle!
21 czerwca 2022
Choć mogą się wydawać mało nowoczesne, hasła to nadal nie tylko jeden z najpopularniejszych sposobów zabezpieczania swoich kont, ale także...


Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto