A A A

Verbatim Store n Go Universal Storage Module (USM)

28 czerwca 2012, 09:14
Verbatim Store n Go Universal Storage Module (USM)

Verbatim przedstawił przenośny dysk twardy Store ‘n’ Go Universal Storage Module (USM).

Dysk można podłączyć za pomocą różnych kabli interfejsu, takich jak USB 3.0, FireWire lub Thunderbolt, albo bezpośrednio z wykorzystaniem interfejsu SATA. Urządzenie wyposażone jest w kabel USB 3.0 USM i dostępny będzie wkrótce w sklepach detalicznych w cenie 459 zł (500 GB) oraz 589 zł (1 TB).

Największą zaletą dysku USM jest możliwość bezpośredniego podłączenia do urządzeń wyposażonych w gniazdo USM. USM to pierwsza standardowa specyfikacja gniazda, które umożliwia podłączenie kompletnego, zasilanego zewnętrznego urządzenia pamięciowego do urządzeń elektronicznych. Moduły, gniazda i interfejsy umożliwią konsumentom natychmiastowy dostęp do danych zapisanych na dysku.

- W niedalekiej przyszłości coraz więcej producentów elektroniki użytkowej będzie wprowadzać do sprzedaży produkty z gniazdami USM. Oznacza to, że USM stanie się nowym standardem mediów”— powiedział Peter de Waal, dyrektor ds. marketingu produktów w dziale dysków twardych firmy Verbatim.

Informacje :

• USM – Universal Storage Module (uniwersalny moduł pamięci masowej), nowy standard oparty na dyskach twardych SATA

• Dostępny w wersjach o pojemności 500 GB i 1 TB

• Zawiera pakiet oprogramowania ((1) do tworzenia kopii zapasowej, (2) Green Button do oszczędzania energii, (3) do formatowania)

• Kabel USB3.0 dołączony do zestawu.

• Gotowy do użycia w komputerach PC i Mac


Krzysztof Mocek / Informacja prasowa
krzysztof.mocek@firma.interia.pl
Tagi:
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności


Nie zapomnij o haśle!
21 czerwca 2022
Choć mogą się wydawać mało nowoczesne, hasła to nadal nie tylko jeden z najpopularniejszych sposobów zabezpieczania swoich kont, ale także...


Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto