A A A

Voco V-Spot – aktywny głośnik z dostępem do aplikacji

7 czerwca 2014, 10:00
Voco wprowadza na polski rynek aktywną 5-głośnikową kolumnę z obsługą Spotify, YouTube.com, radia internetowego, plików z nośników FAT32/NTFS z gniazda USB i nie tylko.
Voco V-Spot – aktywny głośnik z dostępem do aplikacji

Producent tak opisuje Voco V-Spot :

Wyobraź sobie, że przekraczasz próg swojego domu, Twój telefon z ulubioną muzyką łączy się z Wi-Fi. W darmowej aplikacji Voco wybierasz strefę dźwięku „Salon", następnie mówisz do swojego telefonu „Adele - Lovesong". Koniec z męczarnią dosłownie ręcznego przeszukiwania bazy danych kilku tysięcy Twoich ulubionych utworów. Voco w ciągu 2 sekund wyświetla żądane utwory Adele, które odnajdzie na Twoim smartfonie. Jeden dodatkowy klik i wzbogaca wyniki wyszukiwania o filmy z YouTube.com lub muzykę ze Spotify. Po chwili z pięciu 100-watowych głośników kolumny V-Spot płynie Twoja ulubiona muzyka w znakomitej jakości hi-fi.

Jeśli wybrałeś film na YouTube.com nie musisz oglądać go na 5-calowym ekranie. V-Spot posiada wyjście HDMI, którym wyśle obraz Full HD na ekran Twojego telewizora - także bezprzewodowo.

Voco V-Spot to nie tylko kolumna. To także klasyczny odtwarzacz plików cyfrowych, który potrafi pobrać muzykę z:

- serwerów NAS

- komputerów z Windows / Apple OSX

- dysków, pendrive'ów przez USB

- tabletów, smartfonów przez Wi-Fi

A następnie dzięki wyjściu: HDMI, optical, coaxial, oraz analogowemu 2xRCA prześle muzykę oraz filmy YouTube.com do dowolnych urządzeń:

- telewizora

- kina domowego

- wieży hi-fi

- systemu stereo

- soundbara

- projektora

Voco V-Spot, cena: 2495pln


Krzysztof Mocek / Informacja prasowa
krzysztof.mocek@firma.interia.pl
Tagi:
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności


Nie zapomnij o haśle!
21 czerwca 2022
Choć mogą się wydawać mało nowoczesne, hasła to nadal nie tylko jeden z najpopularniejszych sposobów zabezpieczania swoich kont, ale także...


Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto