A A A

Watch Dogs - jak uzyskać lepszą grafikę?

17 czerwca 2014, 10:50
Fani Watch Dogs dokonali modyfikacji, która z obecnej wersji gry robi tytuł, który wygląda tak dobrze, jak podczas prezentacji na targach E3 2012.
Watch Dogs - jak uzyskać lepszą grafikę?

Przypomnijmy, że Watch Dogs tuż po premierze wywołało sporo kontrowersji. Gracze byli rozczarowani poziomem oprawy graficznej - znacznie gorszej niż ta, którą widzieliśmy podczas pierwszej prezentacji, dwa lata temu. Tymczasem okazało się, że wiele efektów z wersji pecetowej spokojnie "leżą" poukrywane w plikach gry. Udało się je odnaleźć i uruchomić.

O tym, jak to zrobić, jakie efekty już teraz można uzyskać. I nad czym jeszcze trwają prace - można przeczytać tutaj

Poniżej wideo, które pokazuje, jak wygląda Watch Dogs po modyfikacji w wersji 0.7


Tagi:
Ocena:
Oceń:
Komentarze (1)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Rincewind
Rincewind
17 czerwca 2014, 11:05
Należy dodać, że ta modyfikacja wydobywa tylko to co już jest w grze - kod odpowiedzialny za grafikę znajduje się w silniku, nie został użyty głównie dlatego że był niestabilny i trudny do optymalizacji.
Najnowsze aktualności


Nie zapomnij o haśle!
21 czerwca 2022
Choć mogą się wydawać mało nowoczesne, hasła to nadal nie tylko jeden z najpopularniejszych sposobów zabezpieczania swoich kont, ale także...


Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto