A A A

Windows 7 i kłopoty z baterią - wszystkiemu winien BIOS?

3 lutego 2010, 15:08
Windows 7 i kłopoty z baterią - wszystkiemu winien BIOS?

Użytkownicy Windows 7 narzekają na szybsze zużycie baterii w komputerze, po zainstalowaniu najnowszego systemu operacyjnego Microsoftu. Problem tkwi prawdopodobnie  w BIOS-ie komputerów.

Użytkownicy systemu operacyjnego Windows 7 twierdzą, iż od momentu zainstalowania nowego produktu Microsoftu, żywotność baterii w ich komputerach uległa znacznemu pogorszeniu. Jak się okazuje, problemu nie należy szukać w bateriach, czy samym Windowsie, lecz w w BIOS-ie komputerów.

Windows 7 dostaje z BIOS-u informację na temat słabego poziomu naładowania baterii, mimo, iż w rzeczywistości bateria nie wymaga naładowania. Microsoft zapowiedział już, że przyjrzy się problemowi i wspólnie z producentami sprzętu postara się usunąć usterkę.

Koncern z Redmond informuje jednak, by stosować się do komunikatów, gdyż nie ma jeszcze pewności co do źródła usterki.


Tagi:
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności


Nie zapomnij o haśle!
21 czerwca 2022
Choć mogą się wydawać mało nowoczesne, hasła to nadal nie tylko jeden z najpopularniejszych sposobów zabezpieczania swoich kont, ale także...


Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto