A A A

Xbox One w tańszej wersji bez Kinecta

14 maja 2014, 12:10
Microsoft rozpoczyna zaciekła walkę z Sony - firma zapowiedziała obniżkę ceny konsoli Xbox One oraz szereg promocji dla użytkowników marki Xbox.
Xbox One w tańszej wersji bez Kinecta

Zaczynając od 9 czerwca, we wszystkich rynkach, w których obecnie dostępny jest oficjalnie Xbox One, pojawi się nowa konsola, oferowana w sugerowanej cenie 399 USD (oznacza to, że prawdopodobnie ta wersja będzie kosztować w Polsce około 1699 zł). Zestaw ten nie będzie zawierał sensora Kinect.

Z poziomu konsoli będzie można również uzyskać dostęp do popularnych aplikacji rozrywkowych, w tym Twitch, YouTube, i Netflix, jak również oglądać telewizję na żywo i korzystać z usługi OneGuide. Wreszcie będzie można korzystać na konsolach Xbox 360 i Xbox One z dostępu to aplikacji rozrywkowych, niezależnie od posiadania subskrypcji. Z początkiem czerwca udostępnione zostaną następujące usługi nowej generacji platformy Xbox Live:

- Bezpłatne gry w programie Games with Gold - z okazji pierwszych urodzin Games with Gold na konsoli Xbox 360, oraz w formie podziękowania za pomoc w tworzeniu tego programu, czerwcowa oferta zawierać będzie dodatkową, bezpłatną grę na Xbox 360. Grami Games with Gold na nadchodzący miesiąc będą "Dark Souls" i "Charlie Murder", a specjalnym bonusem - "Super Street Fighter IV: Arcade Edition".

- Również w czerwcu, program Games with Gold zostanie rozszerzony dla posiadaczy konsol Xbox One. Złoci abonenci otrzymają dostęp do bezpłatnych gier. Program zainaugurują "Max: The Curse of Brotherhood" i "Halo: Spartan Assault". Jeden abonament Gold umożliwi dostęp do gier Games with Gold zarówno na konsoli Xbox One jak i na Xbox 360.

- Program zniżkowy Deals with Gold zostanie również uruchomiony na platformie Xbox One w czerwcu, co miesiąc zapewniając najlepsze oferty i promocje cenowe dla członków Xbox Live Gold. Wśród pierwszych tytułów dostępnych już w czerwcu znajdą się m.in. "Forza Motorsport 5" i "Ryse: Son of Rome", a także kilka niespodzianek. W kolejnych miesiącach, pojawiać się będą również obniżki cen gier sięgające aż 50%-75% na wybrane tytuły. Wyprzedaże będą dalej dostępne dla posiadaczy konsol Xbox 360 i abonamentów Xbox Live Gold.

Natomiast wśród nowości na Xbox One pojawi się też wirtualny salon dla VIP-ów programu Xbox Live Gold, umożliwiający dostęp do bezpłatnych gier, comiesięcznych ofert specjalnych i innych korzyści.

Od czerwca, każdy posiadacz konsoli Xbox uzyska dostęp do popularnych treści rozrywkowych, niezależnie od posiadanej subskrypcji Xbox Live Gold. W ofercie znajdą się najlepsze aplikacje gamingowe, jak Machinima, Twitch i Upload, popularne serwisy wideo Netflix, Univision Deportes, GoPro, Red Bull TV i HBO GO, program sportowe NFL dla Xbox One, MLB.TV, NBA Game Time, NHL Game Center i inne.

Przypomnimy, że Xbox One ma pojawić się w Polsce we wrześniu tego roku.


Tagi:
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności


Nie zapomnij o haśle!
21 czerwca 2022
Choć mogą się wydawać mało nowoczesne, hasła to nadal nie tylko jeden z najpopularniejszych sposobów zabezpieczania swoich kont, ale także...


Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto