A A A

ZTE Open C z systemem Firefox

9 maja 2014, 08:30
ZTE poinformował o wprowadzeniu do sprzedaży smartfonu wykorzystującego najnowszy system operacyjny Firefox.
ZTE Open C z systemem Firefox

Smartfon ZTE Open C jest dostępny na platformie handlowej eBay w Stanach Zjednoczonych, Wielkiej Brytanii, Niemczech i na stronach Global Buying Hub internetowego serwisu zakupowego. Jest to jeden z pierwszych smartfonów wyposażonych w najnowszy system operacyjny Firefox. Smartfon wyróżnia się adaptacyjnym interfejsem i większą wydajnością gwarantującą lepsze wrażenia z użytkowania.

ZTE Open C posiada 4-calowy ekran i dwurdzeniowy procesor Qualcomm o taktowaniu 1,2 GHz na rdzeń, dzięki czemu można było zwiększyć jego wydajność i wzbogacić go o nowe funkcjonalności m.in.: o usługę rozszerzonych wiadomości tekstowych, nowe narzędzia multimedialne i nowy system sterowania gestami. ZTE Open C będzie dostępny za 99,99 dol., dzięki czemu jest jednym z najlepszych smartfonów z zoptymalizowanym stosunkiem ceny do jakości sprzedawanym na portalu eBay w Stanach Zjednoczonych, Wielkiej Brytanii, Niemczech, Rosjii i w ponad 20 europejskich krajach.

- Jesteśmy bardzo zadowoleni z rozpoczętej w ubiegłym roku współpracy z Mozillą i platformą eBay i dlatego po raz kolejny oferujemy użytkownikom telefonów na całym świecie nowy ZTE Open C. ZTE będzie nadal rozwijać swoją szeroką gamę innowacyjnych urządzeń zgodnie z potrzebami użytkowników, którzy oczekują coraz wydajniejszych modeli w różnych przedziałach cenowych - powiedział Adam Zeng, CEO ZTE Mobile Devices.

We wrześniu 2013, firma ZTE wraz z platformą eBay udostępniła klientom na całym świecie ZTE Open, jeden z pierwszych smartfonów z systemem Firefox. Pierwsza partia ZTE Open została wyprzedana w ciągu 3 dni.

 


Tagi:
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności


Nie zapomnij o haśle!
21 czerwca 2022
Choć mogą się wydawać mało nowoczesne, hasła to nadal nie tylko jeden z najpopularniejszych sposobów zabezpieczania swoich kont, ale także...


Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto