A A A

Zasilacze do tabletów i smartfonów od Modecom

23 czerwca 2014, 13:00
Firma Modecom rozszerzyła swoją ofertę akcesoriów do tabletów i smartfonów. Tym razem polski producent zaprezentował cztery modele zasilaczy do urządzeń mobilnych.
Zasilacze do tabletów i smartfonów od Modecom

Dwa modele tj. ROYAL MC-C5VU-20 oraz ROYAL  MC-C5VP-20 naładują urządzenia multimedialne w samochodzie. Z kolei dwa inne modele ROYAL MC-W5VU-25 oraz ROYAL MC-W5VP-25 pozwolą naładować z gniazdka sieciowego.

Modecom ROYAL MC-C5VU-20 oraz Modecom ROYAL MC-C5VP-20 to wysokiej jakości zasilacze samochodowe, które umożliwią naładowanie baterii w urządzeniach mobilnych podczas jazdy samochodem. Model ROYAL MC-C5VU-20 wyposażony jest w końcówkę zasilająca typu microUSB, dzięki czemu za jego pośrednictwem możliwe jest naładowanie każdego tabletu lub smartfona wyposażonego w analogiczne wejście zasilania. Z kolei model ROYAL MC-C5VP-20 przeznaczony jest do użycia z tabletami wykorzystującymi do zasilania wejście typu pin o wymiarach 2.5mm x 0.7mm.  Obydwa modele ładowarek przystosowane są do użycia zarówno w autach osobowych z 12V gniazdem zapalniczki samochodowej, jak i samochodach ciężarowych wykorzystujących 24V napięcie.

W skład prezentowanej linii zasilaczy wchodzą również dwa modele przeznaczone do ładowania urządzeń multimedialnych z gniazda sieciowego. Są to modele ROYAL MC-W5VU-25  oraz ROYAL MC-W5VP-25, które podobnie jak  w przypadku ładowarek samochodowych różnią się między sobą końcówką zasilającą.  ROYAL MC-W5VU-25 wyposażono w końcówkę microUSB, podczas gdy model ROYAL MC-W5VP-25, wyposażono w złącze typu pin.

Wszystkie cztery prezentowane modele zasilaczy wyposażone są w długi na 1.5m przewód zasilający, który pozwala na swobodne korzystanie z urządzeń w trakcie ich ładowania.

Sugerowana cena Modecom ROYAL MC-C5VP-20: 34,90 PLN brutto

Sugerowana cena Modecom ROYAL MC-C5VU-20: 35,49 PLN brutto

Sugerowana cena Modecom ROYAL MC-W5VP-25: 43,49 PLN brutto

Sugerowana cena Modecom ROYAL MC-W5VU-25: 43,90 PLN brutto

 


Krzysztof Mocek / Informacja prasowa
krzysztof.mocek@firma.interia.pl
Tagi:
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności


Nie zapomnij o haśle!
21 czerwca 2022
Choć mogą się wydawać mało nowoczesne, hasła to nadal nie tylko jeden z najpopularniejszych sposobów zabezpieczania swoich kont, ale także...


Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto