A A A

Zestaw słuchawkowy dla streamerów

23 września 2018, 14:00
Firma Razer poinformowała, że na rynek trafia Razer Ifrit – zestaw słuchawkowy o minimalistycznej budowie. Ifrit przeznaczony jest dla twórców, którzy potrzebują większej wolności przed kamerą.
Zestaw słuchawkowy dla streamerów

Razer Ifrit to niewielki zestaw z mikrofonem pojemnościowym o profesjonalnej charakterystyce i słuchawkami dousznymi o płaskim paśmie przenoszenia. Całość zaprojektowano specjalnie dla twórców wymagających nierzucającego się w oczy sprzętu, ale gwarantującego przy tym odpowiednią jakość dźwięku nagrań.

Ergonomiczny kształt Razer Ifrit jest idealny dla streamerów, którzy nie chcą korzystać z dużych zestawów słuchawkowych bądź też potrzebują pełnej wolności podczas poruszania się przy tworzeniu dynamicznych materiałów. Jednokierunkowy mikrofon pojemnościowy, umieszczony na regulowanym pałąku, zapewnia wolny od zakłóceń głos porównywalny z jakością dźwięku zbieranego przez mikrofony stacjonarne bądź umocowane na wysięgniku, dając jednocześnie nadawcy większą swobodę ruchu.

Razer Ifrit jest zwłaszcza idealny dla wszystkich streamujących w ruchu, dzięki swojej nierzucającej się w oczy, przenośnej konstrukcji i nieskomplikowanemu podłączeniu za pomocą jednego kabelka. Mikrofon gwarantuje czysty i wierny dźwięk, zdecydowanie lepszy od tego, które można uzyskać w przypadku standardowych mikrofonów mobilnych. Razer Ifrit jest także kompatybilny z Xboksem One i PS4 za pomocą wejścia jack umieszczonego na kontrolerze lub za pośrednictwem Razer Audio Enchancer (na PS4).

Działanie zestawu Razer Ifrit jest dodatkowo wspierane przez Razer USB Audio Enhancer, konwerter sygnału cyfrowego (USB) na analogowy, który poprawia jakość działania mikrofonu i jednocześnie pozwala na podłączenie dwóch zestawów Razer Ifrit do jednego komputera dla streamowania dwóch osób jednocześnie.

 


Krzysztof Mocek / Informacja prasowa
krzysztof.mocek@firma.interia.pl
Tagi:
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności


Nie zapomnij o haśle!
21 czerwca 2022
Choć mogą się wydawać mało nowoczesne, hasła to nadal nie tylko jeden z najpopularniejszych sposobów zabezpieczania swoich kont, ale także...


Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto