A A A

Zewnętrzny tuner do telewizji cyfrowej

2 września 2008, 14:45
Zewnętrzny tuner do telewizji cyfrowej

Compro Technology wprowadził do sprzedaży zewnętrzny tuner telewizyjny DVB-S – VideoMate S500. Urządzenie podłączane do portu USB 2.0 pozwala oglądać niekodowane programy w cyfrowym standardzie DVB-S. Tuner obsługuje również usługi szerokopasmowego dostępu do internetu poprzez satelitę oraz odtwarzanie i nagrywanie w cyfrowych standardach Transport Stream oraz MPEG-2.

Do urządzenia dołączone jest oprogramowanie – ComproDTV 2, które pozwala nagrywać przekaz satelitarny, korzystać z funkcji timeshiftingu oraz przechwytywać pojedyncze lub kilka klatek, Funkcje PIP/POP pozwalają na oglądanie TV na żywo i jednoczesne odtwarzanie plików wideo, a funkcja Video Desktop pozwala na ustawienie obrazu telewizyjnego jako tapety pulpitu i jednoczesne pracowanie w innych aplikacjach.

Cena VideoMate S500  wynosi ok 180 zł.

Źródło: Informacja prasowa


Tagi:
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności


Nie zapomnij o haśle!
21 czerwca 2022
Choć mogą się wydawać mało nowoczesne, hasła to nadal nie tylko jeden z najpopularniejszych sposobów zabezpieczania swoich kont, ale także...


Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto