A A A

iPhone 6 w wersji 128 GB?

1 lipca 2014, 08:50
Serwis Phone Arena twierdzi, że Apple planuje wprowadzić zmiany w rozmiarach dysku mających znaleźć się w modelach iPhone’a 6.
iPhone 6 w wersji 128 GB?

Dobrze poinformowane chińskie źródła donoszą, że iPhone 6 z ekranem o przekątnej 5,5 cala pojawi się w wersjach 32, 64 i 128 GB. Warto wspomnieć, że już wcześniej spekulowano o 128 GB w iPhonie 5s, ale ostatecznie nic z tego nie wyszło.

To jednak nie koniec zmian, ponieważ Apple ma się wycofać z wersji 16 GB - również w mniejszym 4,7-calowym wariancie "Szóstki". Jednocześnie zabraknie jej w wersji 128 GB.

Zmiany wydają się rozsądne, ponieważ dysk 16 GB to absolutne minimum, a dwukrotnie większa pojemność powinna wystarczyć większości użytkowników. Pamiętajmy jednak, że są to tylko plotki i nawet nie wiemy na pewno, czy Apple w ogóle ma zamiar wypuścić iPhone'a 6 w dwóch rozmiarach.


Tagi:
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności


Nie zapomnij o haśle!
21 czerwca 2022
Choć mogą się wydawać mało nowoczesne, hasła to nadal nie tylko jeden z najpopularniejszych sposobów zabezpieczania swoich kont, ale także...


Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto