A A A

iPhone'a z systemem iOS 11 ma poważny problem

19 lutego 2018, 07:30
Okazuje się, że aby zdalnie zawiesić i zrestartować iPhone'a z iOS 11 wystarczy wysłać na niego jakimkolwiek kanałem komunikacji tekstowej jedną z... liter języka telugu.
iPhone'a z systemem iOS 11 ma poważny problem

System nie rozpozna tego znaku i uruchomi się ponownie. Co więcej, po ponownym włączeniu się smartfonu aplikacja w której otrzymaliśmy wiadomość nie uruchamia się.

Póki co, rozwiązanie tego problemu jest tylko jedno. Osoba która wysłała złośliwy znak musi wysłać jeszcze jedną, tym razem obsługiwaną przez system wiadomość. Wówczas, będzie możliwe usunięcie całej konwersacji, która powoduje problem.

Sprawa została już zgłoszona do Apple i firma podobno pracuje nad stosowną łatką, która naprawi problem. Ma ona zostać wydana jeszcze przed udostępnieniem iOS 11.3.

 


Tagi:
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności


Nie zapomnij o haśle!
21 czerwca 2022
Choć mogą się wydawać mało nowoczesne, hasła to nadal nie tylko jeden z najpopularniejszych sposobów zabezpieczania swoich kont, ale także...


Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto