A A A

myPhone 1070 CHIARO w ofercie sieci Play

24 lutego 2011, 11:46
myPhone 1070 CHIARO w ofercie sieci Play

myPhone 1070 CHIARO – najbardziej popularny model z serii myPhone Simple Life trafia właśnie na półki w salonach sieci PLAY. Teraz duże klawisze, proste menu i czytelny ekran telefonu dostępne będą już za 1 zł, przy zakupie urządzenia z abonamentem PLAY Mixtura 30/30.

myPhone 1070 CHIARO jest sztandarowym modelem serii telefonów myPhone Simple Life – urządzeń o prostej funkcjonalności, przyjaznych dla użytkownika, zaprojektowanych z myślą o odbiorcach oczekujących od telefonu sprawnej obsługi podstawowych funkcji, takich jak rozmowy, czy wiadomości SMS.

Model 1070 CHIARO oprócz głównych atrybutów modeli z tej serii, takich jak intuicyjne menu, duże klawisze, czy czytelny ekran, posiada przycisk SOS pozwalający na wezwanie pomocy w sytuacji krytycznej. Wbudowane radio FM, latarka diodowa, czy blokada klawiatury włączane są po prostu za pomocą odpowiednich suwaków z boku obudowy, dzięki temu nie wymagają użycia karkołomnych kombinacji kilku klawiszy. Telefon umożliwia zdefiniowanie do 10 numerów szybkiego wybierania, przypisanych do wybranych klawiszy.

Telefon ten od ponad roku cieszy się bardzo dużym zainteresowaniem, zarówno w kraju, jak i poza granicami Polski, zwłaszcza wśród seniorów. Obecnie dostępny jest w dziesięciu krajach Europy, znajduje się też w ofercie kilkunastu operatorów. W zeszłym roku uhonorowano go nagrodą Gold Design Award 2010 na targach CeBIT.


Tagi:
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności


Nie zapomnij o haśle!
21 czerwca 2022
Choć mogą się wydawać mało nowoczesne, hasła to nadal nie tylko jeden z najpopularniejszych sposobów zabezpieczania swoich kont, ale także...


Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto