A A A

myPhone 3200 z funkcją Dual Sim w Biedronce

20 czerwca 2014, 11:00
Telefon myPhone 3200 wyposażony w dwie karty SIM, kamerę oraz Bluetooth trafił do oferty Biedronki w cenie 59 zł.
myPhone 3200 z funkcją Dual Sim w Biedronce

Kolorowy wyświetlacz 1,8", klawiatura, moduł Bluetooth 3.0, kamera VGA, uzupełnione zostały odtwarzaczem plików audio, dyktafonem, kalendarzem, kalkulatorem i latarką. Zainstalowano również złącze kart pamięci microSD. Wszystko to zostało zamknięte w obudowie wykonanej z twardego plastiku wykonanej w jednej z trzech wersji kolorystycznych.

myPhone 3200 wyposażony został w baterię o pojemności 800 mAh. Pozwala ona na przeprowadzenie do 20 godzin rozmów oraz wytrzyma w stanie czuwania do 10 dni, bez konieczności ponownego ładowania. Ta komórka w erze coraz potężniejszych smartfonów jest bardzo mały. Niewielkie wymiary i waga, wyświetlacz i aparat też nieznaczące, bateria będąca co najwyżej połową tego, co znajdziecie w smartfonie. Jednak gdy zestawimy te wszystkie parametry z jeszcze jedną niewielką wartością - ceną - wszystko nabiera zupełnie innego wyglądu.

W sieci sklepów Biedronka myPhone 3200 z dołączoną kartą startową sieci TuBiedronka kosztuje tylko 59 złotych. W sprzedaży od 20 czerwca, ilość telefonów ograniczona.

Telefon objęty jest 24-miesięczną gwarancją producenta.


Krzysztof Mocek / Informacja prasowa
krzysztof.mocek@firma.interia.pl
Tagi:
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności


Nie zapomnij o haśle!
21 czerwca 2022
Choć mogą się wydawać mało nowoczesne, hasła to nadal nie tylko jeden z najpopularniejszych sposobów zabezpieczania swoich kont, ale także...


Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto