A A A

uGo - nowy mikrofon do karaoke

4 lipca 2018, 07:10
Marka uGo, znana z akcesoriów elektronicznych zaprezentowała uGO UMK-1139 - mikrofon przeznaczony do karaoke.
uGo - nowy mikrofon do karaoke

Karaoke to rozrywka, która już wiele lat temu przybyła do nas z Japonii. Publiczne śpiewanie w pubach lub specjalnych klubach najczęściej oznacza, że cały niezbędny sprzęt jest już na miejscu. Karaoke jednakże często odbywa się także podczas imprez domowych. Tam niezaprzeczalnie użytecznym urządzeniem będzie nowy model uGO UMK-1139.

Jest to mikrofon bezprzewodowy wyposażony w 3-watowy głośnik, który pozwala na odsłuch podkładu muzycznego podczas śpiewania. Poziomy głośności, tak mikrofonu jak i głośnika, są regulowane z poziomu samego urządzenia. Można także dopasować poziom echa generowanego przez urządzenie, co pozwala na tworzenie interesujących efektów.

Mikrofon bezprzewodowy uGO karaoke UMK-1139 posiada wbudowaną baterię o pojemności 2200 mAh i komunikuje się z telefonem, tabletem lub laptopem poprzez bluetooth. Producent zadbał także o efektowny wygląd, wzbogacając urządzenie o podświetlenie LED.

Za produkt przyjdzie nam zapłacić 79 zł.


Krzysztof Mocek / Informacja prasowa
krzysztof.mocek@firma.interia.pl
Tagi:
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności


Nie zapomnij o haśle!
21 czerwca 2022
Choć mogą się wydawać mało nowoczesne, hasła to nadal nie tylko jeden z najpopularniejszych sposobów zabezpieczania swoich kont, ale także...


Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto