A A A

Turbo Windows

PC Format 05/2012
Pełna wersja programu TuneUp Utilities 2011 z naszej płyty poprawi kondycję twojego komputera bez kosztownych inwestycji w nowy sprzęt. Po przeprowadzeniu opisanych w artykule czynności system Windows pozbędzie się zadyszki, złapie oddech i będzie od tej pory działał jak nowy!  SYLWESTER ŻOCHOWSKI

Program TuneUp Utilities jest obecnie światowym liderem pośród aplikacji do optymalizacji Windows. Jego najważniejsze zalety to: mnogość funkcji, prostota obsługi i automatyka, która w czasie rzeczywistym dba o kondycję systemu, podobnie jak program antywirusowy dba o jego bezpieczeństwo. Utworzony od nowa interfejs jest teraz jeszcze prostszy, a obsługa bardzo intuicyjna. Wskaźniki informują o aktualnej kondycji komputera i zaleceniach, mających na celu poprawę jego wydajności, a ulepszona funkcja turbo daje natychmiastowy zastrzyk mocy, gdy zechcesz zagrać w najnowszą grę.

Rejestracja pełnej wersji z 9-miesięczną licencją na 3 komputery

Aby zarejestrować program i zdobyć licencję na 9 miesięcy, musisz wykonać opisane niżej czynności. Komputer musi być podłączony do internetu oraz musisz mieć dostęp do skrzynki e-mailowej. Jeśli masz zainstalowaną starszą wersję tego programu, najpierw usuń ją z systemu i wykonaj restart komputera.


Instalacja przebiega standardowo. W jej trakcie wyświetli się okno  subskrypcja biuletynu. W pole Podaj swój adres e-mail wpisz adres swojej skrzynki e-mailowej i kliknij przycisk  Dalej. W oknie, które się teraz wyświetli, wpisz ponownie adres swojej skrzynki pocztowej i kliknij  OK. Pojawi się ostatnie okno instalatora. Kliknij w nim przycisk Zakończ.


Wyświetli się okno: TuneUp Konserwacja 1 kliknięciem. Na tym etapie nie będziemy jeszcze przeprowadzali analizy komputera. Zamknij okno za pomocą ikony X. Wyświetli się okno Co zrobić dalej?, wybierz    Uruchom program TuneUp Utilities. Wyświetli się okno główne programu TuneUp Utilities 2011.


Pora zdobyć klucz rejestracyjny. Uruchom przeglądarkę stron WWW i w pole adresu wpisz adres podany w magazynie. Wyświetli się strona rejestracyjna, w pole E-mail wpisz adres swojej skrzynki pocztowej. W pole poniżej wpisz wyświetlany kod i kliknij przycisk Get product key.


Wyświetli się okienko, w którym musisz ponownie wpisać adres skrzynki pocztowej. Kliknij przycisk ze strzałką . Wyświetli się strona WWW informująca, że na podany adres został wysłany e-mail aktywacyjny. Po kilku minutach sprawdź pocztę. Powinna tam czekać wiadomość o tytule „TuneUp Utilities 2011 Activation link”. W treści znajdziesz odnośnik do strony aktywacyjnej, który należy kliknąć. Jeśli w skrzynce nie ma e-maila aktywacyjnego, sprawdź katalog SPAM na serwerze pocztowym.


Po kliknięciu odnośnika aktywacyjnego wyświetli się strona WWW, na której znajdziesz klucz do pełnej wersji. Zaznacz go myszką i skopiuj w całości do schowka kombinacją klawiszy [Ctrl]+[C]. Przejdź do głównego okna programu. Rozwiń menu Pomoc i wsparcie i wybierz opcję Aktywuj produkt.


Wyświetli się okno Aktywuj program TuneUp. Wypełnij pola Imię i nazwisko oraz Organizacja. Następnie ustaw kursor myszki w polu Klucz produktu i kombinacją klawiszy [Ctrl]+[V] wklej skopiowany ze strony klucz. Kliknij przycisk  Dalej.


Wyświetli się okno informujące o poprawnym zakończeniu procesu aktywacji, kliknij  Dalej. W oknie, które się teraz pojawi, potwierdź wpisany podczas rejestracji adres e-mailowy i kliknij OK. W kolejnych oknach kliknij Zakończ oraz OK. Program zostanie zamknięty. Uruchom go ponownie (w wersji zarejestrowanej) ikoną z pulpitu.


Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności


Nie zapomnij o haśle!
21 czerwca 2022
Choć mogą się wydawać mało nowoczesne, hasła to nadal nie tylko jeden z najpopularniejszych sposobów zabezpieczania swoich kont, ale także...


Artykuły z wydań

 • 2023
 • 2022
 • 2021
 • 2020
 • 2019
 • 2018
 • 2017
 • 2016
 • 2015
 • 2014
 • 2013
 • 2012
 • 2011
 • 2010
 • 2009
 • 2008
 • 2007
Zawartość aktualnego numeru

aktualny numer powiększ okładkę Wybrane artykuły z PC Format 1/2022
Przejdź do innych artykułów
płyta powiększ płytę
Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto