AktualnościPriv – ostatni smartfon BlackBerry?

Priv – ostatni smartfon BlackBerry?

Na łamach serwisu Phone Arena pojawiła się wypowiedź prezesa BlakBerry, z której wynika, że nadchodzący smartfon Priv może być ostatnim w historii firmy.

Priv – ostatni smartfon BlackBerry?

John Chen powiedział, że BlackBerry musi sprzedawać co najmniej 5 mln smartfonów rocznie. W przeciwnym razie istnienie działu zajmującego się urządzeniami mobilnymi przestanie mieć jakikolwiek sens. Cała odpowiedzialność spada w tym momencie na nadchodzący model z Androidem - Priv.

Idąc dalej typ tropem - jeśli ów smartfon nie spełni pokładanych w nim oczekiwań, to może przejść do historii, jako ostatni model w historii firmy. Jeśli tak się stanie, to kanadyjska firma skupi się wyłącznie na dostarczaniu innym rozwiązań z dziedziny oprogramowania.

Wybrane dla Ciebie